پیشینه‌ای از رایان‌مهر

شرکت لیتوگرافی رایان‌مهر با اندوخته‌ای غنی از تجربه، همراه با هدف‌گذاری بلند مدت و مجهز به جدیدترین ماشین‌آلات کلیشه سازی در سال ۱۳۸۰ بنیان نهاده شد. این شرکت به عنوان اولین گروه صنعتی در نوع خود و همکاری نزدیک با شرکت های اروپایی و آمریکایی مطرح در این حوزه تلاش کرده است تا جدیدترین فناوری‌های مورد استفاده در جهان را به بهترین نحو ممکن در اختیار چاپخانه های فلکسو سراسر ایران و کشورهای همسایه مانند عراق، ترکیه، آذربایجان و گرجستان قرار دهد.

اهداف و ارزش‌ها

ارتقاء و رشد از طریق خلاقیت و نوآوری

رایان‌مهر معتقد است پیشرفت و رشد تجاری بر پایهٔ خلاقیت و تفکر متفاوت بنا شده است. به همین دلیل در بکارگیری افراد مستعد و خلاق در زمینه های گوناگون پیشرو می باشد. ایجاد زمینه‌ٔ مناسب جهت توسعهٔ فناوری‌های همسو با پیشبرد صنعت “پیش از چاپ” و “چاپ” از فعالیت های اختصاصی شرکت محسوب می شوند.

حفظ و ارتقاء روابط با همکاران داخلی و خارجی

شرکت رایان‌مهر دارای روابط دوجانبه با شرکت های فعال در عرصه “پیش از چاپ” در داخل و خارج از مرزهاست. بکارگیری محصولات شرکت های معتبری چون “ESKO” و “Kodak” جهت تجهیز بخش ماشین‌آلات و “Dupont Cyrel” و “Flint Group” برای تامین مواد اولیه، بر پایهٔ همین روابط انجام می گیرد که کمک شایانی به حفظ کیفیت و اعتماد مشتریان کرده است.

ادغام صداقت در عملکرد به تمام جنبه های تجارت سالم

مدیران رایان‌مهر از ابتدای تاسیس شرکت به اصل تجارت سالم اعتقاد داشته‌اند بطوری که در سابقهٔ حضور در صنعت چاپ کشور روابطی کاملا حرفه‌ای با رقبای خود ایجاد کرده و هرگز به حریم آنها تخطی نکرده‌اند. حفظ و نگهداری از اطلاعات محرمانه همچون فایل‌ها و سوابق مشتریان نیز گواه بر رعایت این ارزش تجاری است.

تیمی از متخصصین پشت تولید سفارشات شماست.

    رایان‌مهر به عنوان بزرگترین تامین‌کنندهٔ کلیشه‌های چاپ فلکسو در کشور و دارای بیش از یکصد کارمند مشغول بکار در بخش های بازرگانی، اداری، تولید، فنی و مهندسی، تحقیق و توسعه، تدارکات و  بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش است. کارشناسان شرکت، متشکل از متخصصین حرفه‌ای و با تجربه هستند که همگی از بهترین‌های صنعت چاپ کشور به شمار می‌آیند. 

مشاوره و همراهی

تــولــیـد

گرافیک و طراحی

نمونه‌سازی و ماک‌آپ

پشتیبانی

توسعه و ارائه راه‌کار